Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-05-2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu informuje o prowadzonej rekrutacji do Programu korekcyjno–edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie. Rekrutacja uczestników trwa do 31 maja br.

 

Celem Programu jest psychoedukacja w kierunku zmiany zachowań agresywnych na rzecz postawy partnerstwa i poszanowania wobec domowników, w tym nauczenia samokontroli osoby stosującej przemoc w rodzinie.

Program skierowany jest do mężczyzn, w pierwszej kolejności mieszkańców powiatu lubańskiego, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Powiatowym Programie Oddziaływań Korekcyjno-Edukacyjnych dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie z terenu powiatu.

Jednocześnie informujemy, iż zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych w wyznaczone dni od poniedziałku do piątku na terenie powiatu lubańskiego.

Rekrutacja i spotkania indywidualne z kandydatami do w/w programu odbywać się będą w okresie od czerwca do sierpnia 2021r.

Planuje się rozpoczęcie zajęć w formie grupowej od września 2021r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, bądź osobisty w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu przy ul. Przemysłowej 4 w pokoju numer 11, od poniedziałku do piątku w godz. od 800 do 1400 lub telefonicznie pod nr tel.: 75 646 11 70 wew. 24.


Informacji na temat ww. programu udziela:
Gabriela Bednarska – pracownik socjalny PCPR w Lubaniu

PCPR Lubań
ikona:ŁCR

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...