Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-09-2020

Dnia 12 września 2020r. na boisku do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Lubań

Organizatorem turnieju był Burmistrz Miasta Lubań oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu. Udział w zawodach wzięło 6 zespołów: Rekiny Samorządu, Piranie Samorządu, Górnik, Bob Budowniczy, Old Stars, Volley Beer Team. Otwarcia imprezy dokonał zastępca Burmistrza pan Mateusz Zajdel. Następnie przystąpiono do losowania przez kapitanów do rozgrywek w systemie „każdy z każdym” w dwóch grupach, do dwóch wygranych setów.
W grupie A znalazły się zespoły: Rekiny Samorządu, Volley Beer Team, Bob Budowniczy.
W grupie B: Old Stars, Górnik, Piranie Samorządu.
Po rozgrywkach grupowych nadszedł czas gry o miejsca, czyli rywalizację drużyn z pierwszych i drugich miejsc w grupach.
Mecz o III miejsce:
Górnik – Rekiny Samorządu 2:0
Mecz o I miejsce:
Volley Beer Team – Old Stars 2:0
Ostateczna kolejność w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Lubań:
1m Volley Beer Team (Konrad Skorupiński, Kuba Zimowicz, Daniel Dubiel, Marcin Pstrak)
2m Old Stars (Janusz Browarczyk, Sebastian Szymański, Adam Stankiewicz, Kamil Bogusławski)
3m Górnik (Łukasz Wróblewski, Szymon Wróblewski, Mikołaj Nalewaj, Agnieszka Wadzicka)
4m Rekiny Samorządu
5m Bob Budowniczy
6m Piranie Samorządu

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Bogusławski z drużyny Old Stars.

Wszystkie mecze dostarczały dużo sportowych emocji, wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie.
Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu.
Na zakończenie turnieju zostały wręczone przez panią Dyrektor Beatę Soczyńską, puchary dla drużyn od I do III miejsca oraz pamiątkowe dyplomy dla każdej z drużyny. Wszystkie zespoły już nie mogą się doczekać kolejnego turnieju. My ze strony organizatora dziękujemy bardzo za grę w duchu fair – play i dobra zabawę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...