Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-05-2020

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaniu uprzejmie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. poz. 878 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 25 maja 2020r. do odwołania w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1osoba na jedno stanowisko obsługi.
Dlatego też w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubaniu i Straży Miejskiej jednocześnie będzie mogło być obsługiwanych 11 osób. Stosując zasadę odpowiedniego odstępu między klientami oczekującymi na obsługę, z powodu ryzyka zarażenia koronawirusem i w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich kolejni interesanci będą wpuszczani pojedynczo, w zależności od dostępności wolnego stanowiska, na którym możliwe jest załatwienie danej sprawy.

Ponadto prosimy o dalsze ograniczenie do koniecznego minimum osobistego załatwiania spraw urzędowych i załatwianie ich drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Dyrektor

Aneta Szpytma

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...