Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-12-2018

Wizyta Świętego Mikołaja, to dzień oczekiwany przez wszystkie dzieci. Przedszkolaki przymaszerowały pod Dom Kultury, aby powitać tajemniczego gościa, jednak nie zastały go tam... wpadł w nieoczekiwane tarapaty.

Każdy z niecierpliwością czekał na wielkie spotkanie, ale nikt nie spodziewał się telefonu od samego Świętego Mikołaja, który poinformował, że ma problem z reniferami i nie uda się mu dotrzeć na czas. Jednak na ratunek pospieszyła nasza rajdowa nauczywielka - pani Sylwia. Udało się, znalazła Go, niestety za szybko jechała i wpadli w tarapaty, ponieważ zaczęła ich ścigać Straż Miejska. Część pościgu dzieci mogły zobaczyć w sali Domu Kultury, gdyż mieślimy podgląd "minitoringu" miasta. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy Święty Mikołaj wraz z panią Sylwią wbiegli do sali pełnej dzieci a za nimi pan ze Straży Miejskiej. Na szczęście udało się uniknąć mandatu, ponieważ najmłodsi w tym dniu są najważniejsi i bez szybkiej pomocy nie udałoby się przywieźć prezentów na czas. Po wielkich wrażeniach nadszedł czas na wspólną zabawę z Mikołajem. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Świętego Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne! 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wspólnego tańca z Mikołajem:
https://www.youtube.com/watch?v=WOScA1HWbFo&fbclid=IwAR2LUwZGVx5D7OAVm2KlomTCwbGAvv1ZPXOrlYZtVRlNkSNDkSEQZ9TGnx4

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...