Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-07-2018

Informujemy, że podczas Sudeckiego Festiwalu Minerałów Muzeum Regionalne w Lubaniu (Rynek-Ratusz) będzie czynne od czwartku do niedzieli (12-15.07.2018 r.) od 10:00 do 18:00. Wystawy będą znajdowały się w trzech salach ratusza: wystawy główne (parter, wejście od strony Rynku), wystawy kolekcjonerskie w Sali Ślubów (parter, wejście od strony fontanny), wystawa Sławomira Błądka (I piętro, wejście od strony Rynku po schodach na górę, tak jak do Biblioteki). Wstęp na wystawy bezpłatny.

Wieża Bracka oraz wystawa (Minerały Zachodnich Sudetów) w budynku przy ul. Brackiej 12 będą czynne również od czwartku do niedzieli (12-15.07.2018 r.) od 10:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny.

W przypadku dużej ilości zwiedzających możliwe będą chwilowe przerwy w udostępnaniu obiektów w celu rozładowania ruchu turystycznego.

Zapraszamy również do obejrzenia wystawy plenerowej fotografii niezwykłego minerału - lodu, autorstwa słowackiego kolekcjonera i artysty Alberta Russa, która znajduje się w parku przy Wieży Brackiej.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...