Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-09-2017

Miniony tydzień dostarczył starszakom ze Słonecznego Przedszkola wiele wrażeń. Grupa Tęczowych Ludków i Piorunków wybrały się na wycieczkę do wsi Ławszowa na warsztaty artystyczne.

Na początku wycieczki uczestniczyliśmy w pokazie artystycznego cięcia piłą w pniach drzewa. Było to bardzo emocjonujące przeżycie. Panowie tworzyli dzieła, a my nie mogliśmy się napatrzeć. Następnie z miłą Panią Małgosią tworzyliśmy kwiaty ze słomy, nasze rączki troszkę się napracowały. AAAle to nie wszystko, Pan Piotr - tatuś Tomka przygotował dla nas zajęcia z edukacji leśnej. Zapoznał nas z tropami zwierząt leśnych oraz drzewami występującymi w naszych lasach. Wyruszyliśmy do lasu. Było bardzo ciekawie. Las odkrył przed nami swoje tajemnice, a my szukaliśmy występujących w nim roślin, drzew oraz zamieszkujących go owadów. Podczas spaceru znaleźliśmy nawet "magiczne drzewo", które obdarowało nas cukierkami .Oj radość była ogromna! 
Wycieczka była bardzo udana, a starszaki zdobył nowe doświadczenia.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...