Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-06-2017

Oj działo się, działo! Po barwnym przemarszu słonecznych ekip, odśpiewaniu przedszkolnego hymnu, poszybowało w górę kilkadziesiąt kolorowych balonów, otwierając tym samym I Słoneczną Olimpiadę.

Po krótkich prezentacjach tanecznych dzieci, rozpoczęły się zmagania sportowe. Poprzedzone one zostały oczywiście solidną rozgrzewką =Dpoprowadzoną z humorem przez Martę i Rafała Klapetków. Dziękujemy Jesteście niezawodni=D. Po solidnej zaprawie były slalomy, skoki w workach, turlanie, biegi w spodniach=D, rzucanie, łapanie i tor przeszkód. Ależ były emocje !! Sięgnęły one zenitu podczas turnieju koszykówki (nagrodą był oczywiście symboliczny puchar). Na szczęście wszystko odbyło się zgodnie z duchem fair play. Zadbał o to nasz sędzia Pan Mateusz Biesiada, któremu serdecznie dziękujemy <3. Zwycięstwo przypadło drużynie "Wicherków" - GRATULUJEMY! - ale woli walki nie zabrakło żadnej ekipie. BRAWO!! DZIĘKUJEMY ZA ODWAGĘ i cudowną zabawę.Chętni mogli uwiecznić radosne chwile na zdjęciach z fotobudki "Nino" . Dziękujemy dziewczynom z Lokalnego Inkubatora NGO za animacje balonowe i "mydlane". Wszystkim Rodzicom - za przepyszne wypieki, Państwu Popławskim za napełnienie balonów helem, młodzieży szkolnej za "pomoc medyczną" i animacje ruchowe. Łużyckiemu Centrum Rozwoju i Miejskiemu Domu Kultury za okazaną pomoc. Całej kadrze za ogromne zaangażowanie i stworzenie świetnej atmosfery=D. Imprezę fantastycznie poprowadził Mariusz Kozak. Wielkie dzięki. Do zobaczenia za rok.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...