Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-12-2016

Tradycyjnie, jak co roku, MOSiR w Lubaniu przygotował dla dzieci imprezę okolicznościową WSZYSCY CZEKAMY NA MIKOŁAJA.

Sportowa hala zmieniła swoje oblicze, udekorowana świątecznymi balonami, choinkami, bałwankami i świecącymi wężami. 3 grudnia 2016 od 16.00 hala stanęła otworem dla małych i dużych dzieci, które mogły skorzystać z bogatej oferty różnego rodzaju zajęć.,. Plastycznie dzieci mogły się wykazać w malowaniu świąt, ozdabianiu choinek, nauczyć się wykonywać bombki w 3D, wyklejać Mikołaja, malować i ozdabiać bombki, składać świąteczne origami. Efektem końcowym były piękne dekoracje związane z choinką i Mikołajem, które mogły zostać zabrane do domów. Ruchowo dzieci mogły się wyszaleć na dwóch zamkach dmuchanych oraz trampolinie z kulkami.

Imprezę, po uroczystym otwarciu przez Dyrektora MOSiR w Lubaniu Małgorzatę Garula, poprowadziła urocza Śnieżynka wraz z Bałwankiem, a następnie z Mikołajem. Były wspólne zabawy, tańce i pląsy przy wesołej oraz świątecznej muzyce.

A punktualnie o 17 na halę przybył Święty Mikołaj z workami słodyczy, które zostały rozdane wśród uczestników mikołajków. Po dwóch godzinach wspólnych zabaw i zdjęć Mikołaj pożegnał się z dziećmi obiecując, że za rok znów przybędzie w odwiedziny do lubańskiej hali. Uczestnicy Mikołajek wychodzili zmęczeni atrakcjami, ale z uśmiechami na twarzy. Zapraszamy wszystkie dzieci w 2017 !!!

Impreza odbyła się dzięki wielkiej determinacji i zaangażowaniu pracowników MOSiR w Lubaniu oraz uczniów – wolontariuszy z ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu. 


GALERIA »

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...