Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-02-2016

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od dotychczasowych obowiązków szkolnych. Należy jednak pamiętać, aby spędzić go bezpiecznie i z rozwagą.

W tym celu dzieci z IV i V grupy świetlicowej pod kierunkiem pani Anny Remizowskiej oraz pedagogów szkolnych – pani Joanny Żmijskiej i pani Benity Jakiel, przygotowały apel pod hasłem „Bezpieczne ferie”. W dniu 28 stycznia 2016 roku zaproszeni uczniowie mogli obejrzeć przedstawienie z Panią Zimą w roli głównej, w którą wcieliła się pedagog Benita Jakiel. Młodzi artyści zachęcali do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania sportów zimowych. W niezwykle ciekawy sposób przedstawili przestrogi, mające na celu uświadomienie zagrożeń i konsekwencji wynikających z nieodpowiednich zabaw. Zebrani uczniowie mieli okazję wysłuchać również cennych wskazówek, dotyczących odpowiedniego ubierania się, poznali kodeks postępowania w czasie zimy oraz przypomnieli ważne numery alarmowe. Nie zabrakło piosenek o tematyce zimowej oraz utworów wykonanych na instrumentach. W spotkaniu uczestniczyła dyrektor szkoły pani Beata Myśliwiec, która życzyła zebranym zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.

I.S.,zdj.A.D.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...