Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-01-2016

Początek roku dla uczniów lubańskiej Jedynki zapowiada się naprawdę ciekawie. W dniu 25 stycznia 2016 roku odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa w klubie „Tęcza”.

Impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców. Trudno wyobrazić sobie taką zabawę bez wyjątkowego stroju. Dzieci na krótką chwilę mogły wcielić się w ulubioną postać z bajki czy filmu. Aby zabawa udała się i została na długo w pamięci, przygotowania strojów rozpoczęto odpowiednio wcześniej. W czasie balu odbywały się różne konkursy, w których dzieci chętnie brały udział. Przy błyskach profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale. Samorząd Uczniowski urozmaicał zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodkim upominkiem. Tegoroczny bal był wspaniały, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!


I.S.,zdj.B.K.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...