Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-01-2016

Święto Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

22 stycznia 2016 roku klasa Ic pod kierunkiem wychowawczyni pani Joanny Czerwiec zorganizowała swoim Babciom i Dziadkom niespodziankę z okazji ich święta. Uroczystość, przygotowana przez najmłodszych, odbyła się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Na wstępie dyrektor szkoły pani Beata Myśliwiec przywitała gości ciepłymi słowami i złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom obecnym na uroczystości klasowej. Pierwsza część spotkania przebiegała niezwykle aktywnie. Dziadkowie przypomnieli sobie szkolne lata, swoje zajęcia sportowe, bowiem razem z wnuczętami, pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego pani Julity Urszulak, brali udział w grach i zabawach ruchowych. W dalszej części goście przeszli do szkoły, gdzie pierwszaki zaprezentowały krótką część artystyczną. Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie dzieci wręczyły bliskim własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy bawili się wesoło przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

I.K.,zdj.B.K.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...