Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-11-2015

Z okazji Światowego Tygodnia Zwierząt prowadzone były w naszej szkole zajęcia edukacyjne, w czasie których dzieci miały okazję poznać świat zwierząt.

Obchody tego święta mają na celu kształtowanie odpowiedniego zachowania dzieci w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa. W ramach obchodów uczniowie klasy I c pod kierunkiem wychowawczyni Joanny Czerwiec gościli swoje koleżanki i kolegów z klas równoległych I a, I b oraz I d. Dzieci przedstawiły inscenizację kukiełkową utworu Jana Brzechwy pod tytułem „ZOO”. Pierwszaki wykazały się ogromną znajomością świata zwierzęcego, rozwiązując krzyżówki i zagadki dotyczące tej tematyki. Dowiedziały się też jak należy dbać o hodowane przez nich zwierzęta domowe. Spotkanie uwieńczone zostało wspaniałą sesją zdjęciową, w czasie której wszyscy mogli się przebrać w maski z wizerunkiem wybranego przez siebie zwierzątka.

I.S., zdj. B.K.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...