Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-10-2015

14 października 2015 roku to Dzień Edukacji Narodowej, święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. To wyjątkowy dzień w roku szkolnym, w czasie którego pamiętamy o nauczycielach, pracownikach obsługi i administracji.

Uczniowie uświetnili ten wyjątkowy dzień pięknym występem, który odbył się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Akademię szkolną przygotowały dzieci z klasy IIIa i IIIb pod kierunkiem pani mgr Justyny Ziółkowskiej i pani mgr Bożeny Kołodziejczak. Dzieci podziękowały wszystkim tym, którzy na co dzień kształtują ich serca i umysły. Dyrektor Szkoły podziękowała wszystkim pracownikom za dotychczasowe zaangażowanie, życzyła wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz sił i wytrwałości. Podkreśliła, że ten szczególny dzień jest okazją do wyrażania nauczycielom szacunku i uznania za trud włożony w nauczanie i wychowanie uczniów. Podczas uroczystości zostały wręczone nauczycielom i pracownikom obsługi nagrody za szczególne osiągnięcia. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.


I.S., zdj. B.K.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...