Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-12-2014

25 listopada już za nami. Wszystkie misie duże i małe czekały cały rok na ten jedyny dzień. W naszej szkole od rana grasował Miś Puchatek, który bardzo się zaprzyjaźnił ze wszystkimi misiami zgromadzonymi w bibliotece szkolnej. Każdy uczeń mógł na chwilę zostawić tam swojego ukochanego misia, aby wszyscy mogli podziwiać najbardziej przytulane dziecięce maskotki.

Dzieci brały udział w konkursach: plastycznym na maskotkę-misia i literackim- na wiersz o swoim pluszaku. Był to idealny moment na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Tak więc Miś Puchatek, mimo swego święta, miał bardzo dużo pracy. Wręczał nagrody książkowe i słodkie upominki zwycięzcom i uczestnikom konkursów. W konkursie plastycznym wzięło udział 35 uczniów. Zwyciężył Bartosz Caban z klasy II b, a drugie miejsce zajął Filip Boroszko z klasy I b. Ponieważ ciężko było wybrać III miejsce, wszyscy pozostali uczestnicy dostąpili tego zaszczytu. W konkursie literackim zwyciężyła Kasia Cybulska z III c, drugie miejsce zajęła Karolina Najwer z III a, pozostali uczestnicy zajęli równorzędne III miejsca. Gdy misiowe zabawy i odwiedziny w SP1 dobiegły końca, miś Puchatek wybrał się z dziećmi z koła artystycznego do Przedszkola nr 1. Tam uczniowie zaprezentowali program „ Czy znacie te misie?”, później były tańce i konkursy, oczywiście „ misiowe.” Aby Światowy Dzień Pluszowego Misia przebiegał radośnie, nad wszystkim czuwały panie Joanna Czerwiec i Halina Rudak.

M.CH., zdj. B.K.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...