Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-10-2014

Właśnie zakończył się Światowy Tydzień Zwierząt. Jedynka kocha zwierzęta i stara się pomagać naszym najmniejszym przyjaciołom. Nie tylko wspieramy schronisko, ale chcemy, aby nasi uczniowie dużo wiedzieli, jak właściwie opiekować się zwierzętami.


W ramach minionego Tygodnia Zwierząt koło artystyczne pod kierunkiem p. Joanny Czerwiec przygotowało teatrzyk kukiełkowy dla klas pierwszych pt.: „Nasze ZOO.” Mali artyści, przebrani w maski zwierząt, nie tylko pokazali kunszt aktorski, ale wykazali się wiedzą na temat opieki nad zwierzętami, którą przekazali widowni zebranej w szkolnej świetlicy. Po przedstawieniu aktorzy zadawali pytania publiczności, aby sprawdzić, co zapamiętali widzowie. Nagrodą, oprócz świetnej zabawy, były wspólne zdjęcia w ulubionych przebraniach.


Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Jeleniej Górze, z którym utrzymujemy stały kontakt. Zebrano spory zapas smakołyków, które już dostarczono na miejsce.

 

M.CH., zdj. E.CH.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...