Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-10-2014

Co prawda w kalendarzu już jesień, ale w naszej szkole nastroje wciąż wakacyjne. Planowaliśmy wesoło i pożytecznie pożegnać lato i powitać jesień 23 września, ale pogoda pokrzyżowała nasze plany. Na szczęście co się odwlecze, to…. 30 września pomogliśmy przyrodzie i posprzątaliśmy Świat, a potem w rytmie samby bawiliśmy się na szkolnym boisku.

Impreza szkolna była zwieńczeniem projektu „ Sprzątanie Świata – pożegnanie lata”. Część artystyczną poprowadzili animatorzy zaproszeni przez panią dyrektor. Były fantastyczne tańce i zabawy w rytmach z całego świata. Nasza kochana Rada Rodziców rozpaliła grille i wspólnie z pracownikami obsługi upiekła dla nas smakołyki! Chrupaliśmy pieczone ziemniaki, chleb ( z masłem czosnkowym – pycha!), jabłka, bo to przecież jesienne pyszności. Panie: Ania i Iwona, mamy z klasy IIIa ufundowały dla całej szkoły kiełbaski – palce lizać! Nie zapomnieliśmy także o naszych chłopcach, przecież 30 września to Ich święto. Hucznie odśpiewane 100 lat przez całą szkołę bardzo ich ucieszyło. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły, aby ten dzień był tak wesoły i kolorowy. Szczególne podziękowania kierujemy do naszej wspaniałej Rady Rodziców! Jak zawsze Rozpieszczacie nas, jak nikt! Teraz będziemy się cieszyć złotą polską jesienią.

 

M.Ch. Zdj. B.K.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...