Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-06-2014

Od dawna segregujemy śmieci i uczymy naszych kolegów dbania o środowisko, więc gdy w marcu bieżącego roku RCEE w Lubaniu ogłosiło kolejną edycję konkursu pt. : „Czy znasz dobre rady na odpady” z ochotą postanowiliśmy wziąć udział.

Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły dwie drużyny: jedna z klas I – III w składzie: Wiktoria Ogórek, Wojciech Daszkiewicz, Marcin Segedyn i drużyna z klas IV – VI w składzie: Kornelia Markut, Maciej Brankowski, Wanesa Szylin. Obie drużyny dzielnie walczyły z trudnymi zadaniami i ku naszej radości drużyna klas starszych zajęła drugie miejsce a drużyna klas młodszych trzecie miejsce w powiatowych zmaganiach. 23 maja 2014r. uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się w Sali Rajców Ratusza w Lubaniu. Uczniowie otrzymali dyplomy i piękne albumy o treści przyrodniczej.

Już czekamy na następny konkurs!

M.CH., B.K.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...