Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-02-2014

11 lutego 2014r. SP1 otworzyła swoje drzwi dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Zaprosiliśmy przyszłych uczniów , aby mogli zobaczyć naszą szkołę, obejrzeć i wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych przez wychowawców.

Wszystkie zajęcia odbyły się pod hasłem „Walentynki”. Okazało się, że w każdej dziedzinie Walenty miał swój udział. Było kolorowo ze zdecydowaną przewaga wszelkich odcieni czerwieni. Chętni do wspólnego działania mieli okazję malować w pracowni plastycznej, sprawdzić swoje możliwości w pracowni komputerowej, przy pomocy lupy i innych narzędzi poznać budowę kwiatu na zajęciach przyrodniczych. W salach językowych można było pobawić się słowami, poznać zasady ortografii, wspólnie ułożyć puzzle. Odważni zakładali słuchawki i próbowali swoich sił w językach obcych. W pracowni matematycznej główną rolę odgrywały figury geometryczne, z których powstały przepiękne obrazy. Chętni do śpiewania i tańca zaglądali do sali muzycznej. Cała szkoła stała otworem dla wszystkich, którzy chcieli zajrzeć w nasze progi. Zajęć było tak dużo, że małym gościom trudno było się zdecydować na pozostanie w jednej sali. Chociaż przez chwilę chcieli być na każdych zajęciach. Szybko pokonywali nieśmiałość i angażowali się we wspólną pracę. Odwiedziło nas bardzo dużo dzieci i rodziców. Cieszyło nas, że często było to młodsze rodzeństwo naszych obecnych lub byłych uczniów. Efekty naszych zajęć w postaci pięknych, wspólnie wykonanych prac, można obejrzeć na szkolnych korytarzach.

M.CH., B.K.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...