Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-02-2014

Już niedługo Walentynki - święto miłości. W ten dzień, 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na operetkowy koncert  „Zaśpiewajmy o miłości”.  Koncert ten to bukiet muzyczny, łączący najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami.

Jest to splot różnych emocji począwszy od młodzieńczych uniesień, przez flirt, zdradę do gorących namiętności. A wszystko to za sprawą nie tylko operetkowego czardasza czy walca, arii czy duetów, ale również dialogów i komicznych scenek aktorskich, które przezabawnie zapowiedziane przez konferansjera, z lekkością wprowadzają w świat operetki. Artyści często zmieniają kostiumy i różnicują charakter występu od bardzo lirycznego, wzruszającego, do zabawnego i lekkiego, więc każdy na widowni na pewno znajdzie coś dla siebie. 

Podczas koncertu, utalentowani, charyzmatyczni soliści zespołu Operus Arte- Dorota Makulec – sopran, Paweł Wytrążek – tenor wyśpiewują między innymi: Usta milczą dusza śpiewa, W rytm walczyka serce śpiewa, Przetańczyć całą noc, Brunetki, blondynki, Wielka sława to żart i wiele innych… Przy fortepianie znakomity pianista Piotr Żukowski, a zabawną konferansjerką wprowadza w świat operetki Piotr Stanisław.

Zróbcie zatem Państwo niespodziankę swojej drugiej połówce i dajcie się razem przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego Wiednia!

Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 30 zł (bilet dla pary) dostępne są w sekretariacie MDK (Kościuszki 4) oraz PTTK (ul. Bracka 12). 

Uwaga! Każdy bilet „dla pary” upoważnia do 10 % rabatu na kolację dla dwojga w Walentynkowy weekend w Restauracji Łużyckiej (Motel Łużycki) lub Restauracji Tęczowa.

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...