Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-02-2013

Pracownicy dolnośląskich przedsiębiorstw mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach takich jak Monter rusztowań, Operator wózków jezdniowych, Operator żurawi samojezdnych czy Operator suwnic sterowanych z poziomu roboczego. Szkolenia kończą się egzaminem państwowym, którego zdanie uprawnia do obsługi danych maszyn i urządzeń.

 

Organizowane będą na terenie całego Dolnego Śląska, mogą się odbyć również w Twoim mieście. Ze szkoleń skorzysta ponad 800 osób. Działanie jest odpowiedzią na potrzeby obecnego rynku pracy, który wymaga stałego podnoszenia kwalifikacji czy nabywania nowych uprawnień. Ma się przyczynić do ograniczenie deficytu wskazanych zawodów, podwyższenia konkurencyjności firm czy zmniejszenia liczby wypadków na palcach budowy. Pierwszeństwo do udziału w szkoleniach mają osoby niepełnosprawne. Aby dowiedzieć się czy możesz wziąć udział w szkoleniu skontaktuj się z Biurem Projektów pod nr tel. 71 36 66 895. Organizator MT Mentor „Adam Walczyk” zaprasza do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronach www.monter.mtmentor.pl lub www.windowanekwalifikacje.org.pl. Szkolenia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...