Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-12-2012

Od 11  grudnia 2012 r. bezpłatną informację na temat Funduszy Europejskich 2007 - 2012 na terenie województwa dolnośląskiego zapewnia Główny Punkt informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu.

Główny Punkt Informacyjny funkcjonuje w ramach projektu "System Informacji o Funduszach Europejskich 2007 - 2013", realizowanego przez Województwo Dolnośląskie na mocy porozumienia z Ministrem Rozwoju Regionalnego. Rolą Głównego PIFE jest pomoc potencjalnym beneficjentom w dotarciu do źródła informacji o możliwości dofinansowania ich przedsięwzięć z Funduszy Europejskich 2007 - 2013. Konsultanci Punktu informują o zasadach i kryteriach pozyskania dotacji oraz usługi zwrotnej pomocy finansowej ze środków europejskich, Główny PIFE świadczy również usługi na rzecz beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie z Unii Europejskiej, udzielając wstępnej informacji o zasadach rozliczania dotacji i realizacji projektu.

Z usług Głównego PIFE można korzystać drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty elektornicznej lub bezpośrednio w siedzibie Punktu. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Wszystkie świadczone usługi są bezpłatne.

Bieżące informacje na temat Funduszy Europejskich zamieszczane są na stronie internetowej www.fundusze.dolnyslask.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...