Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-12-2012
Dnia 3.12.2012r w godzinach od 14.00 - 15.00 pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaniu Bernadeta Kozak i Beata Makowa przy wspólpracy z włascicielami sali zabaw" Bajtuś" Państwem Zbigniewem i Agatą Urszulak zorganizowały projekt socjalny pt."Mikołajkowy świat zabaw" dla dzieci korzystających z pomocy MOPS.
 
Projekt socjalny skierowany był do 15 dzieci w wieku od 3 do10 lat. Rekrutacja dzieci do projektu odbyła się poprzez rozmowy z rodzicami dzieci, którzy wyrazili zgodę na udział dzieci w projekcie.
 
Celem projektu była organizacja spędzania wolnego czasu dla dzieci z rodzin objętych pomocą społeczna w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubaniu. W ramach projektu dzieci miały możliwość zabawy w baseniku z piłeczkami, pałacu Bajtusia, na małych zjeżdżalniach, w domku interaktywnym, na trampolinie. Na koniec spotkania dzieci otrzymały paczki od mikołajkowego misia.
 
  Zorganizowanie projektu było możliwe również dzięki uprzejmości sponsorów :
 
Kredyty Chwilówki w Lubaniu- które zrobiły paczki dla dzieci,
Piekarnia Ewa Wajda zasponsorowała słodkie bułki dla dzieci,
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lubaniu zasponsorowała soczki dla dzieci. Dzięki zaangagażowaniu pracowników socjalnych i sponsorów na twarzy dzieci pojawił się uśmiech, a otrzymane paczki dały odrobinę radości i szczęścia.
 

Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom sali zabaw "Bajtuś oraz sponsorom za współpracę. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...