Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-12-2012

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji i liderów z powiatu lubańskiego i lwóweckiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu animacyjno-doradczym pt. „Zasady przyznawania dotacji w ramach konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2013”, które odbędzie się w Lubaniu 2 stycznia 2013 r. (środa) – godz. 17.00 – do ok. 19.00.

Do 14 stycznia 2013 r. organizacje pozarządowe mogą składać wnioski do Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) 2013.

FIO 2013 to program rządowy skierowany do organizacji pozarządowych, w ramach którego dofinansowane są projekty dot. następujących obszarów tematycznych:

• Priorytet I. Aktywni, świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne.

• Priorytet II. Sprawne organizacje pozarządowe w dobrym państwie.

• Priorytet III. Integracja i aktywizacja społeczna. Zabezpieczenie społeczne.

• Priorytet IV. Rozwój przedsiębiorczości społecznej.

Więcej informacji nt. FIO 2013 na stronie internetowej: www.pozytek.gov.pl

 

Dodatkowych informacji udziela i zgłoszenia na spotkanie przyjmuje:

Małgorzata Djabri – animator w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu (e-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com / Tel. 696 256 420)

W załączeniu:

  • Zaproszenie
  • Formularz

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...