Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-01-2024

   Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

KIEROWCA, OPERATOR POJAZDU

w Zakładzie Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu

 Opis stanowiska

  • załadunek surowców wtórnych (tj. tworzywa sztucznego, makulatury) na samochody ciężarowe,
  • opróżnianie i podstawianie kolib i kontenerów potrzebnych do sortowania surowców wtórnych,
  • odbieranie z belowanych surowców wtórnych z prasy i odwożenie na miejsce przechowywania.

 Wymagania w stosunku do kandydatów

      Wymagania niezbędne:

  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi (UDT),
  • prawo jazdy kat: B,
  • mile widziane inne uprawnienia,
  • dobre warunki fizyczne i stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na oferowanym stanowisku,
  • niekaralność za przestępstwa.

     Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność wykonywania poleceń służbowych,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • odpowiedzialność,
  • punktualność,
  • zdyscyplinowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • pełna dyspozycyjność.

      Oferujemy warunki:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania z gwarancją wypłaty,
  • system premiowy (dodatek za obecność, premia uznaniowa),
  • nagrody pieniężne (m.in. nagroda jubileuszowa, nagroda z zysku, nagrody uznaniowe),
  • atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. dofinansowanie wypoczynku tzw. „wczasów pod gruszą”, niskooprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe, świadczenia pieniężne w związku ze wzmożonymi wydatkami w okresie wiosennym i zimowym, udzielanie pomocy finansowej i rzeczowej, bezzwrotne zapomogi dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej w szczególnych przypadkach losowych),
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, w tym możliwość objęcia ubezpieczeniem małżonka, partnera oraz pełnoletniego dziecka,
  • finansowanie przez pracodawcę kursów/szkoleń na uprawnienia.

 Warunki pracy:

  • praca II – zmianowa w godz. 6.00 – 14.00, 13:00 – 21:00, w systemie pięciodniowym od poniedziałku do piątku,
  • wysokie standardy BHP,
  • miejsce pracy: Wydział Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich ul. Bazaltowa 1 w Lubaniu.

Wymagane dokumenty:

  1. Kompletne dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, curriculum vitae z aktualnymi danymi kontaktowymi (numer telefony, adres do korespondencji, adres email),
  2. Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji (stanowiące załącznik do niniejszego ogłoszenia).

Sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

       Miejsce i forma składania dokumentów:

       Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. – Kadry Spółki

       Bazaltowa 1, 59 – 800 Lubań

       lu

      Biuro Obsługi Interesanta ul. Bankowa 8, 59 – 800 Lubań

Dopuszczamy złożenie dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kadry@zgiukluban.pl

  • Informacje dodatkowe:
  1. Kontakt z Kadrami Spółki: tel. 75 6711224 lub 75 6711225;
  2. Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego, zostaną zniszczone po 6 miesiącach od zakończenia naboru.