Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-08-2020

Bezpłatne Wi-Fi dla gości umożliwi poznawanie faktów o zwierzętach oraz zupełnie nowych wiadomości z zoo.

Zlokalizowane w sercu Europamiasta miasta görlitzkie zoo postrzega się jako kosmopolityczne centrum spotkań nie tylko ludzi ze zwierzętami, ale także ludzi w każdym wieku. Dlatego od teraz bezpłatna sieć Wi-Fi umożliwi bezgraniczny dostęp do treści internetowych.

Każdy odwiedzający otrzyma bezpłatny, ważny 24h, dostęp do internetu. Wystarczy wybrać „Zoo-Hotspot” i zalogować się przy użyciu z paragonu za bilet wstępu. Aby wzbogacać wizyty w zoo, we współpracy z lokalnymi firmami oraz sympatykami Naszego Zoo, w przyszłości sieć będzie stale rozbudowywana oraz modyfikowana.

Wszyscy sympatycy smartfonów z pewnością podejdą to tej innowacji z entuzjazmem. Królowe selfie oraz tinderelle mogą robić twórcze fotki wśród zwierząt oraz przyrody, aby móc aktualizować wszystkie kanały mediów społecznościowych o najnowsze migawki #intime i #onfleek. Radością napawa nie tylko wolumen danych, ale także liczba followersów. Dzięki szybkiemu internetowi wakacyjny program „ Trawienie od A do Z”  z cyfrowymi kodami QR – cieszy się o wiele większym zainteresowaniem!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...