Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-05-2019

W minionym roku w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu odbył się kolejny Festyn Rodzinny. W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty.

 Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw rekreacyjnych i wspólnego biesiadowania. Rodzinne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 15:30. Pani Dyrektor powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do aktywnego spędzenia piątkowego popołudnia. Podczas festynu można było zobaczyć program artystyczny przygotowany przez przedszkolaków i m. in. wziąć udział w loterii fantowej, pozjeżdżać na dmuchanym zamku, pomalować w kąciku plastycznym jak również skorzystać ze stoisk kulinarnych. Dla spragnionych były przeróżne napoje, a dla smakoszy słodkości – przepyszne ciasta, upieczone przez rodziców. Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu, dzieciom i ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz Radzie Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu – bardzo dziękujemy!

                                                               M.B.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...