Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

07-03-2019

Dni otwarte SP4

Zapraszamy na zabawę integracyjną.

04-03-2019

1 MARCA – Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych

„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za przelaną krew w obronie Ojczyzny.” Lech Kaczyński

26-02-2019

Spotkanie z lubańskim samorządowcem - Panem Janem Lange

Dnia 12 lutego br. na zajęcia wiedzy o społeczeństwie do wszystkich klas ósmych naszej szkoły, przybył znany szerszej publiczności wieloletni działacz samorządowy, członek rady Muzeum Regionalnego w Lubaniu, były nauczyciel historii i wos- u oraz aktor amatorskiego teatru Okular - Pan Jan Lange.

22-02-2019

III edycja programu „Być jak Ignacy” Fundacji PGNiG

Szkoła SP 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu po raz kolejny przystąpiła do programu edukacyjnego wspierającego zdobywanie wiedzy poprzez doświadczenie i przybliżanie sylwetek polskich naukowców „Być jak Ignacy”. Pod opieką pani Joanny Smagi klasa Ic utworzyła koło „Naukowe podróże w czasie”.

20-02-2019

WIZYTA W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT W PRZYLASKU

W ramach realizacji zadań w obrębie bloku tematycznego: „Człowiek i zwierzęta” klasa II b i II c odwiedziła schronisko dla zwierząt w Przylasku. Chcieliśmy przekonać się na własne oczy jak wygląda takie miejsce. Schronisko – to taki azyl dla bezdomnych zwierząt.

20-02-2019

Zaproszenie

Szkoła Podstawowa nr 4 serdecznie zaprasza.

22-01-2019

W OCHRONIE ZWIERZĄT - cykl zajęć WWF „Środowisko i ja”

Klasie 2 b szczególnie bliskie są losy zwierząt. Od początku roku szkolnego realizujemy program „ Przyroda z klasą” Fundacji Uniwersytetu Dzieci, wyjeżdżamy na liczne wycieczki, organizujemy zajęcia podczas których rozmawiamy o życiu zwierząt na naszej planecie.

18-01-2019

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

8 stycznia 2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dorocznym XVI konkursie „Szopek Bożonarodzeniowych”.

04-01-2019

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Nauczyciele zespołu artystycznego w październiku i listopadzie 2018 roku podczas koła artystycznego odbywającego się w czwartek w godzinach popołudniowych wraz z kilkoma uczennicami przygotowywali ozdoby (wieńce, choinki, stroiki) świąteczne do sprzedaży na kiermaszu przedświątecznym.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...