Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

23-02-2018

100 lat młodej parze

50 lat temu państwo Maria i Romuald Urbaniakowie powiedzieli sobie: TAK

23-02-2018

Straż miejska dzieciom

Umieszczając element odblaskowy w widocznym miejscu kierowcy dostrzegają pieszego już ze 150m.

21-02-2018

Internauci wybrali miejsca monitoringu

Znamy wyniki internetowego głosowania na lokalizację czterech nowych punktów miejskiego monitoringu. Lubański samorząd oddał w tej sprawie decyzję mieszkańcom, którzy chętnie oddawali głosy i wyrażali własne zdanie.

Oświata

20-02-2018

Witajcie w Jedynkowej Akademii… - Dni Otwarte w SP1

Dnia 15 lutego br. lubańska „Jedynka” otworzyła w popołudniowych godzinach swoje drzwi dla przedszkolaków i ich rodzin. Na tę wyjątkową wizytę przygotowanych zostało dla naszych gości z przedszkoli wiele atrakcji i niespodzianek.

19-02-2018

WALENTYNKOWE SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich wnuków niezwykle ważne kartki w kalendarzu! I choć styczeń już za nami dopiero teraz mieliśmy okazję zaprosić babcie i dziadków na obchody tych dni do naszego przedszkola.

Kultura i sport

21-02-2018

Czas na tęczową podróż!

W lipcu w Lubaniu po raz pierwszy odbędzie się Sudecki Festiwal Minerałów. Organizatorzy zapowiadali, że pokażą prawdziwe cuda natury. Sprawdziliśmy stan przygotowań. Jak się okazuje lista wystaw konkursowych i specjalnych jest już zamknięta i liczy 27 pozycji.

12-02-2018

Agresja niebezpieczne tabu

Spotkanie oparte na podejściu Familylabu – organizacji założonej przez duńskiego pedagoga i terapeutę Jespera Juula, autora wielu książek, m.in. „Twoje kompetentne dziecko”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...