Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Ośrodek Wsparcia Dziennego

Aktualności:

12-07-2015

Na wakacjach w OWD fajnie jest …...

Wakacje są czasem, kiedy dzieci mogą odpocząć i nacieszyć się swobodą. Okazuje się, że odpoczywając można świetnie bawić się podczas aktywnego wypoczynku w mieście.

09-07-2015

Aktywne wakacje w mieście

Wakacyjne zajęcia dla dzieci organizowane są cyklicznie przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu. Jest to czas kiedy uczestnicy cieszą się latem pełnym nowych doświadczeń, ciekawych eksperymentów i wycieczek edukacyjno- kulturalnych. 

 

08-07-2015

„Eko-ciocia”-o śmieciach teatralnie

W dniu 07 lipca bieżącego roku z inicjatywy Ośrodka Wsparcia Dziennego oraz przy współpracy z Miejskim Domem Kultury w Lubaniu odbyło się przedstawienie teatralne dla najmłodszych mieszkańców Lubania, zatytułowane „Eko- Ciocia”.

07-07-2015

Afryka Dzika - czyli wakacyjne wędrówki seniorów

W dniu 02 lipca 2015 roku odbyła się wycieczka seniorów do wrocławskiego ZOO zorganizowana przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu w ramach działu inicjatyw lokalnych. Główną atrakcją wyjazdu było Afrykarium – unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Lądu.

07-07-2015

Spektakl teatralny "Eko- Ciocia" dla najmłodszych mieszkańców Lubania

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta Lubań, na spektakl ekologiczny Agencji Artystycznej ART- METANOIA z Krakowa zatytułowany  "  EKO - CIOCIA ", który odbędzie się w dniu 07-07-2015r., o godzinie 10:00 w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.   Wstęp bezpłatny.

29-06-2015

Wigor, Energia, Aktywność

Tegoroczny „Dzień Aktywnej Rodziny” już za nami. Był to czas radosny i owocny w różnotematyczne działania i inicjatywy na rzecz mieszkańców. Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu wspólnie z uczestnikami Akadami Seniora dołożył wszelkich starań do wspólnego budowania integracji społecznej podczas niedzielnego Dnia Aktywnej Rodziny, który odbywał się na lubańskim rynku i organizowany był przez lubańskie organizacje oraz Stowarzyszenie Południowo- Zachodniego Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu.

23-06-2015

Zaproszenie na Wakacje z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego w Lubaniu

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat w okresie od 06 lipca do 21 sierpnia 2015r. na „Wakacyjne lato”. W programie warsztaty rekreacyjno– artystyczne, profilaktyczne, modelarskie, teatralne, plastyczne oraz zajęcia tj. gry i zabawy animacyjne, karaoke, pracownia komputerowa, grille, zajęcia na pływalni miejskiej, liczne wycieczki piesze i autokarowe. Na każdego uczestnika czekają codziennie atrakcje i poczęstunek.

02-06-2015

Seniorzy w akcji

27-05-2015

VIII Przegląd Dorobku Artystycznego Seniorów w Lubaniu

Ośrodek Wsparcia Dziennego oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu, zapraszają  na VIII Przegląd Dorobku Artystycznego Seniorów  pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Burmistrza Miasta Lubań, który odbędzie się 28 maja 2015r., o godzinie 09:30 w  sali widowiskowej MDK w Lubaniu.  W programie występy grup tanecznych, zespołów wokalno- instrumentalnych, chórów, kabaretów oraz twórców rękodzieła artystycznego.  Wstęp bezpłatny.

08-05-2015

Owocowe szaleństwo

W Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu uczestnicy placówki mieli okazję samodzielnie przygotować posiłki jakimi były: sałatka owocowa oraz wiosenne kanapki pełne witamin. Przed przygotowaniem smakołyków dzieci wykonały prace plastyczne, podczas których przypomniano im różne nazwy owoców, ich zastosowanie oraz wartości odżywcze.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...