Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-08-2020

Stowarzyszenie Bożkowice zaprasza do udziału w kolejnych wydarzeniach w ramach projektu "To się opyla - wiejskie ogrody dla zapylaczy", finansowanego przez Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw.

22 sierpnia 2020 o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie  z architektem krajobrazu Jakubem Józefczukiem, arborystą, właścicielem firmy zajmującej się m.in. diagnostyką drzew i projektowaniem nowych nasadzeń, certyfikowanym inspektorem drzew, współpracownikiem wielu organizacji działających na rzecz ochrony środowiska (m.in. Fundacji EkoRozwoju w projekcie "Drzewa dla Natury" i "Dla pszczół"), ilustratorem książek naukowych, autorem rysunków w książce "Pszczoły w mieście. Trzmiele Wrocławia", fotografem przyrody, znawcą dzikich pszczół i innych zapylaczy.

Tego samego dnia, o godz. 16:30, Jakub Józefczuk poprowadzi warsztaty budowania domków dla owadów.

Pierwszych 20 uczestników na każdym wykładzie otrzyma sadzonki do własnego ogrodu.

Wszystkie spotkania odbywać się będą w świetlicy wiejskiej w Bożkowicach oraz na placu przy świetlicy.

Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami GIS uczestnicy powinni mieć zakryty nos i usta (chyba, że występują przeciwwskazania medyczne).

Więcej szczegółów dotyczących wydarzeń projektowych i linki na FB:

https://www.facebook.com/bozkowice

https://www.facebook.com/stowarzyszeniebozkowice   

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...