Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-01-2020

Przez prawie 80 dni można było oddawać głosy w Plebiscycie na „Gwiazdę Sportu Miasta Lubań 2019”. 3 stycznia kończymy głosowanie.

Do pierwszego piątku 2020 roku można było podwyższać punktację za pomocą kuponów zamieszczanych w Ziemi Lubańskiej i lajkując zdjęcie swojego faworyta na FB Lubię Lubań (do godz. 14:00). W tym momencie trwa ostateczne liczenie głosów. A jest co liczyć, bo w tym roku lubanianie nie szczędzili lajków ani kuponów. W rezultacie padła rekordowa suma punktów. Przez 11 tygodni na czele stawki twardo stała zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Lubań. O tym czy Zuzanna do końca zdołała utrzymać tytuł i czy nie wydarzył się nieoczekiwany zwrot akcji przekonamy się już w lutym, na VII Lubańskiej Gali Sportu. Po Gali informacje o tym, kto zdobył tytuł Gwiazdy Sportu Miasta Lubań 2019 oraz kto tym razem został Sportowcem Roku Miasta Lubań 2019 zamieścimy na miejskim fanpage’u Lubię Lubań, na stronie miasta luban.pl i w Ziemi Lubańskiej. Tymczasem dziękujemy klubom sportowym i zawodnikom za chęć zabawy, a głosującym za mocne wsparcie swoich faworytów.

(ŁCR)  

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...