Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-07-2019

Czwarte nocowanie w bibliotece za nami. Tradycyjnie Ratusz w czerwcową noc tętnił życiem. Tym razem nocowaliśmy 19 czerwca.

W Czytelni całonocne rozgrywki przeprowadzali miłośnicy gier fantasy i RPG. Resztę pomieszczeń zajęły… dzieci J. W tym roku skupiliśmy się na… Lubaniu. Tak, to nasze miasto było bohaterem nocy. Staraliśmy się odkryć tajemnicę pożaru Lubania w 1760 roku. Wzięliśmy udział w grze mobilnej „Kto podpalił Lubań?” w aplikacji ActionTrack. Stanęliśmy przed niełatwym zadaniem.  Z powodzeniem udało nam się jednak odkryć sprawcę pożaru. Po pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Niekoniecznie mamy na myśli sen J, lecz maraton filmowy.

Dziękujemy za baaaardzo aktywnie spędzony czas. Każde nocowanie jest dla nas zawsze niesamowitą przygodą. Drodzy Rodzice, Wam również należą się podziękowania za okazane zaufanie. Dziękujemy również Łużyckiemu Centrum Rozwoju w Lubaniu za upominki dla dzieci oraz Pizzerii Marezo za pyszną pizzę.

"Noc w Bibliotece" zrealizowaliśmy w ramach projektu "Biblioteka dla każdego" (odsłona 2) dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...